Купуємо квитки на поїзд у Львів

На західній Україні одним із найяскравіших міст є Львів. Це місто «молоді», в якому можна добре відпочити, повеселитися. Місто «Лева» манить себе витонченими архітектурними та культурними цінностями. Тут щоб добре провести час, можна просто пройтися по тісних вуличках і насолодиться спілкуванням з привітними корінними жителями. Якщо ж Ви втомилися можна відвідати затишне кафе або ресторанчик і випити чашку ароматної кави, яке вразить будь-якого гурмана своїм смаком і ароматом. Львів є політично та науково розвиненим містом. Дістатися до Львова можна з будь-якої точки України як наземним транспортом, так і літаком.

Львівська залізнична дорога - одна з найстаріших на Україні. Протягом свого становлення вона стала державним підприємством і тепер забезпечує гарантоване перевезення пасажирів і вантажів. У структуру входять більше трьохсот залізничних станцій, з яких більше двохсот відкриті для вантажних операцій.

Збираєтеся на відпочинок, у відрядження, відпустку, або уїк-енд? Підібрати оптимальний маршрут пересування з мінімальними витратами ви зможете, подивившись розклад поїздів на Plategka.com. Для того, щоб розрахувати бюджет поїздки, потрібно бути в курсі, скільки коштують квитки на поїзд у Львів.

У нас представлена вичерпна інформація про вартість та наявність залізничних квитків до Львова : плацкартних, купейних і квитків люкс.

Маршрут поїздів Київ - Львів на поточний момент містить 14 поїздів, середній час шляху між цими станціями складає 8 год 58 м, а кількість зупинок по даному маршруту - 12. Потяги, що курсують за маршрутом Київ -Львів найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Дубно, Кривин, Славута-1, Красне, графік руху потрібного Вам поїзду також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад в 04.04, 04.13, 11.07 зі станції Київ-Пас., В кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно в 13.25, 13.44, 20.48 за місцевим часом. Велика кількість поїздів, що курсують з Києва до Львова, свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад руху поїздів продуманий таким чином, що до Львова можна вирушити у будь-який зручний для Вас час – вранці, вдень, увечері.

Купити квитки на поїзд Київ - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу, але білети на потяг онлайн – оптимальне рішення для економії Вашого дорогоцінного часу!

Отзывы:


Оставьте свой отзыв об этой статье

Отзывы добавляются на сайт после проверки администратором.